آموزشگاه موسیقی جنت آباد | دوره های آموزشی

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان با هدف گسترش موسیقی هنری و ارزشمند، اقدام به برگزاری دوره های آکادمیک آموزش موسیقی کرده است. کلیه اساتید آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان دارای تحصیلات عالیه و آکادمیک در سطوح بالا در زمینه موسیقی هستند. به همین دلیل از شما دعوت می کنیم تا در آکادمیک ترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد مشغول تحصیل موسیقی شوید.

..برای حرفه ای شدن، باید با حرفه ای ها کار کنید..

آموزشگاه موسیقی جنت آباد

مشاوره با استاد

پیش از شروع هر دوره، مشاوره با استاد الزامی است. چرا که اطمینان از ساز و دوره ای که برای یادگیری انتخاب کرده اید، امری ضروری است. اولین قدم برای یادگیری موسیقی، انتخاب درست ساز است. این انتخاب درست از طریق مشاوره با استاد کاملاً دست یافتنی است. مشاوره با استاد در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان کاملاً رایگان و بخشی از وظیفه ذاتی ما است.

در زیر، این دوره ها را می بینید. برای آشنایی با هر دوره، روی نام آن کلیک کنید.

دوره تخصصی “استاد شو”

در این دوره که ویژه هنرجویان بزرگسال (17 سال به بالا) است، هنرجویان در مدت یک سال و طی یک دوره فشرده، به یک مدرس موسیقی تبدیل می شود. برای شرکت در این دوره نیازی نیست قبلاً آموزش موسیقی دیده باشید. بلکه با شرکت در این دوره، علاوه بر یادگیری نوازندگی و تئوری موسیقی، نحوه تدریس آن را نیز می آموزند. این دوره تخصصی در 4 گرایش نوازندگی پیانو، نوازندگی گیتار، نوازندگی سنتور و مربیگری موسیقی کودک برگزار می شود. در پایان دوره، هنرجویان مدرک مربیگری موسیقی دریافت کرده و سپس راهی بازار کار آموزش موسیقی می شوند. برای آشنایی بیشتر با این دوره، کلیک کنید.

آموزش پیانو

دوره تدریس پیانو توسط استاد عرفان نادریان مدیر آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان و همچنین استاد علی اکبر پاشازاده، استاد زوفا لطفی و استاد نیلوفر هما برگزار می شود. ثبت نام برای دوره تدریس پیانو برای سنین 5 سال به بالا امکان پذیر است. مفتخریم آکادمیک ترین دوره ها را در بهترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد به شما عزیزان علاقمند به موسیقی ارائه دهیم. دوره آموزش پیانو بسته به سن هنرجو و گرایش مد نظر هنرجو دارای محتوای آموزشی متفاوتی است. گرایش های این دوره عبارتند از: پیانو کلاسیک، پیانو ایرانی، پیانو پاپ، پیانو و خوانندگی. با این حال کلیت محتوای آموزشی این دوره از بخش های زیر تشکیل شده است:

  • آموزش خط و زبان موسیقی (نت خوانی)
  • آموزش تکنیک های عمومی ساز
  • آموزش آهنگ های برگزیده (کلاسیک، ایرانی، پاپ)
  • آموزش تکنیک های اختصاصی (کلاسیک، ایرانی، پاپ)
  • سلفژ پارلاتی و کانتاتی
  • تئوری موسیقی

در پایان دوره، هنرجو مدرک بین المللی پایان دوره آموزش پیانو را دریافت می کند. این مدرک در کلیه کشورها قابل ارائه و دارای اعتبار است.

آموزش ویولن

ویولن، اصطلاحا استخوان بندی ارکستر است. این ساز نه تنها بسیار دلنواز و خوش صداست، بلکه از مهم ترین سازهای موسیقی به حساب می آید. به همین خاطر ما در آموزشگاه موسیقی جنت آباد (عرفان نادریان) یکی از بهترین و مجرب ترین اساتید این ساز را برای شما به همکاری طلبیده ایم. استاد حسین طیبی از مشهورترین نوازنده های ویولن که در کلیه سبک ها این ساز گوش نواز را تدریس می کنند و افتخار داریم در آموزشگاه موسیقی جنت آباد در کنار ایشان هنرجویان را به سرمنزل مقصود برسانیم. همچنین استاد الهام آرمیده از مدرسین و مولفین موسیقی ساز ویولن را در آموزشگاه تدریس می کنند. برای آشنایی با این اساتید بزرگوار، روی نام ایشان کلیک کنید.

آموزش گیتار کلاسیک

برای یادگیری گیتار کلاسیک، مهم ترین عامل موفقیت شما اول پشتکار خودتان و دوم استاد تحصیل کرده و باتجربه گیتار کلاسیک است. مدرس گیتار کلاسیک در آموزشگاه عرفان نادریان، استاد امیر کریمی پور، استاد آریا طاری، استاد سمیه علیزاده، استاد پیمان عصمتی، استاد ریحانه رسولیان و استاد احمد جمشیداُف هستند. تکنیک های ساز گیتار کلاسیک بسیار دقیق و ظریف هستند و نیازمند تمرین و ممارست آهسته و پیوسته است. مفتخریم آکادمیک ترین دوره آموزش گیتار کلاسیک در برترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد با اساتیدی مجرب و توانمند به شما عزیزان ارائه دهیم.

آموزش گیتار پاپ

بدون تردید محبوب ترین و پرمخاطب ترین گرایش آموزش گیتار، گیتار پاپ است. در یادگیری گیتار پاپ، با تمرین کافی می توانید در مدت 6 الی 9 ماه، به مهارت کافی برسید. همچنین می توانید در حین آموزش گیتار پاپ، خوانندگی را نیز فرا بگیرید. با این کار می توانید همزمان با گیتار زدن، آواز هم بخوانید. ما در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، دوره ویژه ی گیتار پاپ را به همراه پک رایگان آموزش خوانندگی به شما هدیه می کنیم. به این معنا که در حین آموزش گیتار پاپ، همزمان به شما آموزش خوانندگی نیز داده می شود؛ بی آنکه لازم باشد هزینه اضافی بپردازید (فقط هزینه آموزش گیتار پاپ را می پردازد). در ضمن آنکه اساتید ما، گلچینی از بهترین، مجرب ترین و با بالاترین سطح معلومات در بین اساتید گیتار پاپ کل کشور هستند. در کنار شما هستیم…

آموزش گیتار فلامنکو

گیتار فلامنکو آنقدر جذاب است که شنیدن آن، هر شنونده ای را میخکوب می کند. اگر همزمان با شنیدن نوای زیبای گیتار فلامنکو، نوازنده را نیز ببینید، بیش از پیش شیفته این سبک زیبا خواهید شد. اگر شما نیز عاشق گیتار فلامنکو هستید، اصلاً تردید نکنید. یادگیری این سبک جذاب را از همین حالا شروع کنید. ما با بهترین اساتید گیتار فلامنکو، در کنار شما هستیم. اساتیدی که هم از لحاظ نوازندگی و هم از نظر شیوه تدریس و ارتباط با هنرجو، بهترین های این حوزه هستند.

استاد امیر کریمی پور از بهترین و مجرب ترین اساتید گیتار فلامینکو، مدرس این ساز جذاب در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان است. ایشان دارای تالیفات متعدد در زمینه آموزش گیتار فلامینکو هستند.

آموزش سنتور

دوره ی آموزش سنتور در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، به نحوی طراحی شده است که در عین حال که کاملاً اصولی و قاعده مند پیش می رود، شما را در کوتاه ترین مدت ممکن به نوازنده ای چیره دست بدل می کند. مدرس سنتور آموزشگاه عرفان نادریان، استاد محمدجواد رکنی، استاد شهریار قیدارپور و استاد الهام میرزایی هستند که قطعا از برجسته ترین و ماهر ترین اساتید این عرصه به شمار می روند. شما در کمتر از دوماه شروع به نواختن آهنگ های زیبا با سنتور خواهید کرد. بعد ا مدتی، هر هفته می توانید یک آهنگ جدید را با نت بنوازید. همزمان تربیت شنوایی شما پی خواهد رفت و بعد از اتمام دوره، قادر خواهید بود هر آهنگی را که بخواهید بنوازید. خواه با نت موسیقی و خواه با گوش (از طریق شنیدن آهنگ). کافیست آموزش سنتور خود را به ما بسپارید. اساتید ما همگی از نوازندگان برترین ارکسترهای کشور هستند.

آموزش سازهای کوبه ای

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، تخصصی ترین مرکز آموزش سازهای کوبه ای در جنت آباد است.  مدرس سازهای کوبه ای در آموزشگاه عرفان نادریان، استاد ارسلان خواجه میری کارشناس موسیقی از دانشگاه تهران هستند. سازهایی که این استاد گرانقدر تدریس میکنند عبارت است از:

برای آشنایی با این دوره ها، روی عنوان این بند کلیک کنید.

آموزش تار و سه تار

اگر به دنبال یک کلاس آموزش تار یا کلاس آموزش سه تار در تهران می گردید، ما بهترین هار را برای شما فراهم آورده ایم. آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان جنت آباد جنوبی، دوره آموزش تار و سه تار را با همکاری استاد رامین شاهین کار برگزار می کند. برای آشنایی بیشتر با استاد، روی نام ایشان کلیک کنید.

کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد موسیقی

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد موسیقی کرده است. این کلاس ها توسط اساتید دانشگاه و رتبه های برتر (تک رقمی) کنکور کارشناسی ارشد موسیقی برگزار می شود. در این دوره ها، کلیه دروس کنکور و آزمون عملی کارشناسی ارشد موسیقی از صفر تا صد پوشش داده می شود.

سایر دوره های آموزشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره رایگان با اساتید، با ما تماس بگیرید.

…مفتخریم آکادمیک ترین مرکز آموزش موسیقی در غرب تهران صادقیه را برای شما عزیزان تاسیس کرده ایم…

تماس تلفنی