دوره های آموزشی

آموزشگاه موسیقی لیلا با هدف گسترش موسیقی هنری و ارزشمند، اقدام به برگزاری دوره های آکادمیک آموزش موسیقی کرده است. کلیه اساتید آموزشگاه موسیقی لیلا دارای تحصیلات عالیه و آکادمیک در سطوح بالا در زمینه موسیقی هستند. به همین دلیل از شما دعوت می کنیم تا در آکادمیک ترین مرکز آموزش موسیقی در غرب تهران صادقیه مشغول تحصیل موسیقی شوید. هر یک از هنرجویان که از دوره آموزشی خود رضایت نداشته باشد، بعد از پایان ترم اول، کلیه شهریه پس داده می شود. ما از آنچه انجام میدهیم مطمئن هستیم.

..برای حرفه ای شدن، باید با حرفه ای ها کار کنید..

آموزش موسیقی در غرب تهران (صادقیه)

مشاوره با استاد

پیش از شروع هر دوره، مشاوره با استاد الزامی است. چرا که اطمینان از ساز و دوره ای که برای یادگیری انتخاب کرده اید، امری ضروری است. اولین قدم برای یادگیری موسیقی، انتخاب درست ساز است. این انتخاب درست از طریق مشاوره با استاد کاملاً دست یافتنی است. مشاوره با استاد در آموزشگاه موسیقی لیلا کاملاً رایگان و بخشی از وظیفه ذاتی ما است.

در زیر، این دوره ها را می بینید. برای آشنایی با هر دوره، روی نام آن کلیک کنید.

دوره تخصصی “استاد شو”

در این دوره که ویژه هنرجویان بزرگسال (17 سال به بالا) است، هنرجویان در مدت یک سال و طی یک دوره فشرده، به یک مدرس موسیقی تبدیل می شود. برای شرکت در این دوره نیازی نیست قبلاً آموزش موسیقی دیده باشید. بلکه با شرکت در این دوره، علاوه بر یادگیری نوازندگی و تئوری موسیقی، نحوه تدریس آن را نیز می آموزند. این دوره تخصصی در 4 گرایش نوازندگی پیانو، نوازندگی گیتار، نوازندگی سنتور و مربیگری موسیقی کودک برگزار می شود. در پایان دوره، هنرجویان مدرک مربیگری موسیقی دریافت کرده و سپس راهی بازار کار آموزش موسیقی می شوند. برای آشنایی بیشتر با این دوره، کلیک کنید.

آموزش پیانو

دوره تدریس پیانو توسط استاد عرفان نادریان مدیر آموزشگاه موسیقی لیلا برگزار می شود. ثبت نام برای دوره تدریس پیانو برای سنین 5 سال به بالا امکان پذیر است. مفتخریم آکادمیک ترین دوره آموزش موسیقی را در غرب تهران (صادقیه) به شما عزیزان علاقمند به موسیقی ارائه دهیم. دوره آموزش پیانو بسته به سن هنرجو و گرایش مد نظر هنرجو دارای محتوای آموزشی متفاوتی است. گرایش های این دوره عبارتند از: پیانو کلاسیک، پیانو ایرانی، پیانو پاپ، پیانو و خوانندگی. با این حال کلیت محتوای آموزشی این دوره از بخش های زیر تشکیل شده است:

 • آموزش خط و زبان موسیقی (نت خوانی)
 • آموزش تکنیک های عمومی ساز
 • آموزش آهنگ های برگزیده (کلاسیک، ایرانی، پاپ)
 • آموزش تکنیک های اختصاصی (کلاسیک، ایرانی، پاپ)
 • سلفژ پارلاتی و کانتاتی
 • تئوری موسیقی

در پایان دوره، هنرجو مدرک بین المللی پایان دوره آموزش پیانو را دریافت می کند. این مدرک در کلیه کشورها قابل ارائه و دارای اعتبار است.

آموزش گیتار کلاسیک

برای یادیری گیتار کلاسیک، مهم ترین عامل موفقیت شما اول پشتکار خودتان و دوم استاد تحصیل کرده و باتجربه گیتار کلاسیک است. چرا که بسیاری افراد که مشغول تدریس گیتار کلاسیک هستند و تحصیلات آکادمیک در زمینه این ساز را ندارند، عملاً خروجی مناسبی در زمینه هنرجویان نخواهند داشت. چرا که تکنیک های ساز گیتار کلاسیک بسیار دقیق و ظریف هستند. مفتخریم آکادمیک ترین دوره آموزش گیتار کلاسیک در غرب تهران را با اساتیدی مجرب و توانمند به شما عزیزان ارائه دهیم.

آموزش گیتار پاپ

بدون تردید محبوب ترین و پرمخاطب ترین گرایش آموزش گیتار، گیتار پاپ است. در یادگیری گیتار پاپ، با تمرین کافی می توانید در مدت 6 الی 9 ماه، به مهارت کافی برسید. همچنین می توانید در حین آموزش گیتار پاپ، خوانندگی را نیز فرا بگیرید. با این کار می توانید همزمان با گیتار زدن، آواز هم بخوانید. ما در آموزشگاه موسیقی لیلا، دوره ویژه ی گیتار پاپ را به همراه پک رایگان آموزش خوانندگی به شما هدیه می کنیم. به این معنا که در حین آموزش گیتار پاپ، همزمان به شما آموزش خوانندگی نیز داده می شود؛ بی آنکه لازم باشد هزینه اضافی بپردازید (فقط هزینه آموزش گیتار پاپ را می پردازد). در ضمن آنکه اساتید ما، گلچینی از بهترین، مجرب ترین و با بالاترین سطح معلومات در بین اساتید گیتار پاپ کل کشور هستند. در کنار شما هستیم…

آموزش گیتار فلامنکو

گیتار فلامنکو آنقدر جذاب است که شنیدن آن، هر شنونده ای را میخکوب می کند. اگر همزمان با شنیدن نوای زیبای گیتار فلامنکو، نوازنده را نیز ببینید، بیش از پیش شیفته این سبک زیبا خواهید شد. اگر شما نیز عاشق گیتار فلامنکو هستید، اصلاً تردید نکنید. یادگیری این سبک جذاب را از همین حالا شروع کنید. ما با بهترین اساتید گیتار فلامنکو، در کنار شما هستیم. اساتیدی که هم از لحاظ نوازندگی و هم از نظر شیوه تدریس و ارتباط با هنرجو، بهترین های این حوزه هستند.

آموزش سنتور

دوره ی آموزش سنتور در آموزشگاه موسیقی لیلا، به نحوی طراحی شده است که در عین حال که کاملاً اصولی و قاعده مند پیش می رود، شما را در کوتاه ترین مدت ممکن به نوازنده ای چیره دست بدل می کند. شما در کمتر از دوماه شروع به نواختن آهنگ های زیبا با سنتور خواهید کرد. بعد ا مدتی، هر هفته می توانید یک آهنگ جدید را با نت بنوازید. همزمان تربیت شنوایی شما پی خواهد رفت و بعد از اتمتم دوره، قادر خواهید بود هر آهنگی را که بخواهید بنوازید. خواه با نت موسیقی و خواه با گوش (از طریق شنیدن آهنگ). کافیست آموزش سنتور خود را به ما بسپارید. اساتید ما همگی از نوازندگان برترین ارکسترهای کشور هستند.

آموزش سازهای کوبه ای

آموزشگاه موسیقی لیلا، تخصصی ترین مرکز آموزش سازهای کوبه ای در غرب تهران است. برای آشنایی با این دوره ها، روی عنوان این بند کلیک کنید.

آموزش تار و سه تار

اگر به دنبال یک کلاس آموزش تار در تهران می گردید، ما بهترین هار را برای شما فراهم آورده ایم. آموزشگاه موسیقی لیلا غرب تهران، دوره آموزش تار را با استفاده از اساتید حرفه ای و تحصیل کرده برگزار می کند. اساتیدی که آموزش های لازم را نزد بهترین اساتید دیده اند. همچنین دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس نوازندکی تار از دانشگاه هستند. در ادامه، با ویژگی های این دوره آشنا شوید.

کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد موسیقی

آموزشگاه موسیقی لیلا اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد موسیقی کرده است. این کلاس ها توسط اساتید دانشگاه و رتبه های برتر (تک رقمی) کنکور کارشناسی ارشد موسیقی برگزار می شود. در این دوره ها، کلیه دروس کنکور و آزمون عملی کارشناسی ارشد موسیقی از صفر تا صد پوشش داده می شود.

سایر دوره های آموزشی

 • آموزش کمانچه
 • آموزش ویولن
 • آموزش هارمونی و کنترپوان
 • آموزش آهنگسازی کلاسیک
 • آمادگی کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد موسیقی
 • آموزش آهنگسازی با نرم افزار
 • آموزش موسیقی کودک (3 الی 7 سال)

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره رایگان با اساتید، با ما تماس بگیرید.

…مفتخریم آکادمیک ترین مرکز آموزش موسیقی در غرب تهران صادقیه را برای شما عزیزان تاسیس کرده ایم…