آشنایی با آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان (صادقیه)

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان (صادقیه) بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران است که با هدف ترویج و گسترش موسیقی اصیل و هنری فعالیت می کند. اما چرا ما اداعا میکنیم بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران هستیم؟ مطالب زیر را بخوانید تا با ما هم نظر شوید. در زیر، با دوره ها، اساتید، شرایط ثبت نام، نشانی و اطلاعات تماس آموزشگاه آشنا می شوید.

بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران

دوره های آموزشی

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان (صادقیه) به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در غرب تهران، متعهد است دوره های آموزشی خود را با بالاترین کیفیت ممکن برگزار کند. این دوره ها شامل آموزش کلیه سازهای ایرانی و جهانی، سلفژ و آواز، تئوری موسیقی و آهنگسازی و … می گردد. در ادامه، عنوان دوره های آموزشی را می بینید. برای آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، روی عنوان این قسمت (دوره های آموزشی) کلیک کنید. همچنین با کلیک روی عنوان هر دوره، توضیحات کاملی درباره آن را ببینید.

اساتید

اساتید آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، همگی دارای تحصیلات عالیه در زمینه موسیقی هستند. چرا که کیفیت آموزش مهم ترین هدف برای ما در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان است. کلیه اساتید از میان صدها استاد برتر موسیقی در تهران گلچین شده و آماده ارائه بهترین آموزش ها به شما شهروندان محترم تهرانی بویژه در غرب تهران هستند. بسیاری از این اساتید، اساتید دانشکده های موسیقی و یا نوازندگان معتبرترین ارکسترهای کشور هستند. همچنین تعهد و باور به اصل گسترش موسیقی اصیل، مهمترین معیار ما برای انتخاب اساتیدمان بوده است. برای آشنایی با اساتید، روی عنوان این بخش کلیک کنید.

مشاوره رایگان پیش از ثبت نام

خبر خوب آنکه شما عزیزان می توانید از اساتید ما رایگان مشاوره کسب کنید. زیرا شروع کلاس موسیقی، بدون کسب اطلاعات جامع پیرامون دوره های آمزشی و شرایط آن ها، ممکن از به ضرر شما تمام شود. کافیست وقت مشاوره با اساتید ما را رزرو کنید تا هرگونه ابهام ممکن در ذهن شما به صورت حضوری برطرف شود. فراموش نکنید مشورت گرفتن از کارشناسان زبده موسیقی پیش از شروع آموزش، بسیار ضروری است. پس فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای دریافت وقت مشاوره رایگان با اساتید ما از طریق لینک زیر اقدام کنید.

رزرو وقت مشاوره با اساتید

کنسرت های آموزشی

هنرجویان گرامی که حداقل 3 ماه از دوره آموزشی خود را گذرانده باشند، می توانند در اولین کنسرت هنرجویی شرکت فرمایند. این کنسرت ها به صورت دوره ای و چندبار در سال انجام می گیرد. شرکت در کنسرت هنرجویی، برای هنرجویان بسیار مفید و تاثیرگذار است. چرا که مهارت اجرای صحنه ای و افزایش اعتماد به نفس از موارد بسیار مهم در آموزش موسیقی است. همچنین پس از شرکت در کنسرت، فیلم اجرای خود را دریافت کرده و به عنوان رزومه، مورد استفاده قرار خواهند داد.

اعطای مدرک بین المللی

در پایان هریک از دوره های آموزشی، هنرجویان عزیز مدرک بین المللی پایان دوره دریافت خواهند کرد. این مدرک که نشان می دهد شما دوره آموزشی خود را به پایان رسانده اید، به زبان اصلی است. با این حال می توانید آن را به سایر زبان ها ترجمه کنید. این مدرک به دلیل دارا بودن تاییدیه اساتید بین المللی، در همه کشورهای جهان قابل ارائه و پیگیری است. ارائه این مدرک تنها با تایید استاد مربوطه و مدیریت آموزشگاه صورت می گیرد. همچنین فیلم اجراهای هنرجو در کنسرت ها ضمیمه مدرک پایان دوره آن ها خواهد شد.

مدیریت آموزشگاه

مدیریت آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، برعهده عرفان نادریان است. عرفان نادریان استاد دانشگاه فرهنگ و هنر تهران و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه هنر نهران است. سیاست مدیریت آموزشگاه، استفاده از اساتید دارای مدارک تحصیلی بالا و تجربه آموزشی درخشان است.

دانشنامه تخصصی

در سایت ما که هم اکنون در حال مطالعه آن هستید، دانشنامه ای جامع با عنوان دانشنامه تخصصی موسیقی قرار داده شده است. این دانشنامه که توسط کادر آموزشی آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان تالیف شده است، به رایگان در اختیار هنردوستان عزیز قرار دارد. در این مرجع آموزشی، مقالات و دروس مرتبط با کلیه مباحث موسیقی از صفر تا صد نگارش و طبقه بندی شده است. این بخشی از وظیفه ذان=تی ما است که به هنردوستان عزیز آموزش های رایگان ارائه دهیم.

مشاهده دانشنامه تخصصی موسیقی

همکاری با اساتید موسیقی

آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، با توجه به حجم بالای درخواست های هنرجویان عزیز جهت شرکت در دوره های آموزشی خود، همواره نیازمند اساتید موسیقی محترم جهت تکمیل کادر آموزشی است. اگر استاد موسیقی هستید، با کلیک روی این لینک، اطلاعات خود را وارد فرمایید نا در صورت نیاز، با شما عزیزان تماس بگیریم.

بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران

حال که مطالب آشنایی با آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان را مطالعه فرمودید، دریافتید که چرا آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب تهران است. اکنون با خیالی آسوده، آموزش موسیقی خود و عزیزان و فرزندانتان را به ما بسپارید و از نتیجه ی کار، لذت ببرید.

نشانی و تماس آموزشگاه

تهران،بزرگراه جنت آباد جنوبی، نرسیده به کاشانی، پلاک 48 واحد 3  (برای مشاهده لوکیشن در نقشه کلیک کنید)

تماس:

021-44069126

0912-8013621

اینستاگرام آموزشگاه | ارسال ایمیل | کانال آپارات آموزشگاه | وبلاگ مدیر آموزشگاه

آموزشگاه موسیقی در غرب تهران – آموزشگاه موسیقی در صادقیه – آموزشگاه موسیقی در جنت آباد جنوبی

تماس تلفنی