تماس با ما

تماس با آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان (عرفان نادریان سابق)

از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید. مفتخریم که به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهیم. (شماره تلفن آموزشگاه موسیقی در کاشانی)

تلفن های تماس:

021-4406-8638

021-4408-6551

021-4405-3778

021-4406-9126

0912-801-3621

نشانی: تهران جنت آباد جنوبی، نرسیده به آیت اله کاشانی، رو به روی تره بار، ساختمان الماس، طبقه چهارم، آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان(عرفان نادریانی سابق)

لوکیشن در نقشه گوگل

ورود به اینستاگرام آموزشگاه – ارسال ایمیل

شماره تلفن آموزشگاه موسیقی در کاشانی

از طریق شماره تلفن های بالا می توانید از شرایط ثبت نام وکلاس های آموزشگاه موسیقی مطلع شوید. هم چنین شما می توانید برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه و اساتید و کلاس های آموزشی از یک جلسه مشاوره و آموزش رایگان که به صورت خصوصی است در این آموزشگاه موسیقی برخوردار شوید. با ما تماس بگیرید!

شرایط ثبت نام در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان

برای اطلاع از شرایط کلاس ها و نحوه ثبت نام در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، کافیست از طریق تماس با آموزشگاه به اطلاعات مد نظر خود دست یابید. با این حال، برخی از این شرایط در ادامه آورده شده است:

  • کلاسها به صورت خصوصی و نیم ساعته برگزار می شود. بجز کلاسهای گروه نوازی که به صورت گروهی و 90 دقیقه ای است.
  • هزینه شهریه کلاس ها، بسته به رشته و سبک مورد نظر شما ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.
  • برای کلیه هنرجویان جدید، امکان حضور در یک جلسه ی نیم ساعته ی آموزشی رایگان وجود دارد. هدف از برگزاری این جلسه آشنایی هنرجو و یا خانواده هنرجو با استاد، نحوه آموزش استاد، آموزشگاه و … است تا تصمیم گیری نهایی مبنی بر ثبت نام یا عدم ثبت نام در کلاس مربوطه، مبتنی بر تجربه واقعی هنرجو از کلاس باشد.
  • شرایط سنی ثبت نام از 4 سال به بالا است و هیچ محدودیت دیگری ندارد.
تماس تلفنی